Prosinec 2009

vánoční koncert bez vánoční atmosféry.

20. prosince 2009 v 21:58 | nancy. |  - diary?
Tak jsme to se sborem odzpívali..Akorát si teď nadávám, že jsem tam házela ty áčka a radši to nenechala na ostatních..Můj hlas pomalu ale jistě odchází.:D Nebudu moct mluvit. Zděšení. Pomoc! Čaj, čaj, pro změnu toust..:), čaj a do tepla. Tak.

Letošní Vánoce se vůbec vyvíjejí podivně. Pomalu nikde neslyším vánoční koledy, výzdoba taky není tak velkolepá jako jindy, zima je snad ještě větší, což mi docela vadí a dárky taky nemám.:(
Aspoň, že mám v televizi toho Šmajdu, je velmi vtipné toho chlapce sledovat..;D

Dobrou noc.
nancy.

sex on the beach.

16. prosince 2009 v 14:21 | nancy. |  - diary?
Bylo to super. Nekonečně super.

A i když jsem první hodinu jenom seděla, koukala na to, jak ostatní tančí nebo se alespoň pokoušejí o tanec, a nudila se, i když mi pak po "rozjezdu" bylo z vodky s džusem a bílého vína zle a z reproduktoru, který mi řval do ucha, jelikož jsem si iniciativně sedla hned pod něj, mě bolela hlava, byla to nejlepší prodloužená.:) A byl tam jeden velice ukrutně vypadající zrzek. S bradkou. S labretem. S propíchaným uchem. A s gládama. V obleku.:D Aaw. A pak už mi bylo i jedno, že jsem se při disko hudbě zvedla a začala pařit..a zpívat. Na Sex on the beach.(mimochodem, tu písničku jsem nikdy předtím neslyšela. A myslím, že i moc známých ne. Ale ta slova byla tak primitivní, že si to vyřvávala celá Sokolovna.:D ..Však já vím, proč neposlouchám tuhle bezduchou muziku..:)) Vodka. Jive. Víno. Country. A konec. Když jsem si lehla do postele, myslela jsem, že nebudu.
..A taky že jsem dneska ráno nebyla.:D Koncert pro pedák byl děs. No a.:D

Teď jdu do studenstkého pubu U Rudyho.:) Na pivo s čepicí. Pokud se mi trochu zklidní žaludek..

Adios.
nancy.

juch.

15. prosince 2009 v 14:47 | nancy. |  - diary?
Už jsem se rozhodla..budu mít labret!!:) Miluju tu černou kuličku už teď..juch!:D Ať si naši říkají, co chtějí, ať si učitelé říkají, co chtějí, mně se to prostě líbí, chci to a taky to mít budu! Fuck you all.:P

Mimochodem, dneska nastal velký okamžik..:D nancy. vyrobila svou první žvýkačkovou bublinu. A druhou. A pak jí žvýkačka vypadla z pusy. Co už.

Teď mám radost z toho, že když jsem najela na VampireFreaks, Jesus on Extasy byli online. A hraje mi tu Alive. Skvělá.:***
Jdu ke kadeřnici. Večer máme dokončenou, budu tam hrát na klávesy, bojím se, bojím, bojím! Pomoc. A neumím tango. A nevím, jestli si pro mě někdo přijde. A nechce se mi tam.(maximálně na jedno Jelzinovo jablíčko, které jsem slíbila slečně Ajaxové.:))

Mír se všemi. Ave.
nancy.

lauri.

14. prosince 2009 v 16:19 | nancy. |  - The Rasmus.
Nová fotka. Ňuf.♥

trapná, blbá a naivní.

13. prosince 2009 v 7:52 | nancy. |  - diary?
Jsem. Zatím ještě pořád..

mysterious gothic piano music.

8. prosince 2009 v 18:25 | nancy. |  - Videa, klipy, texty.
Nádherné instrumentální video.♥ Na první pohled, na první poslech..moje další závislost..:) *bude se pokoušet zahrát to sama*
<.3

mimochodem.

7. prosince 2009 v 18:58 | nancy. |  - diary?
...potřebuju si zapálit, i když to škodí zdraví.
...potřebuju se opít, i když mi bude špatně.
...potřebuju lítat. ...potřebuju se dostat z téhle planety.
(..že by mi pomohlo vyhulit šalvěj..?)

Stejně se mi ten Mikuláš líbil. I když jsem první tři hodiny toho, co jsem Janyho po skoro měsíci viděla, skončila u Engela doma s dalšími pěti černooděnci. Někteří kouřili, jiní hulili, všichni jsme se dívali na videa na youtube a pak na film s Arnoldem Schwarzenegerem.:) A kolem desáté se nás vydalo už celkem devět k DD. Zjistit, jestli se na čochu něco děje. A nic.:) I tak jsme tam stáli ještě asi hodinu, ale po hlášce "mě mrzne ocel" jsme to prostě nevydrželi a zamířili jsme směrem NonStop "na kolejích".:D ..Stejně jsme se s Janym a Metjúem dostali jenom k Janymu. Protože jsme zmrzali.:) Slivovice-buráky-Southpark. A pak byl Metjú vyhozen.:D A my jsme zůstali spolu sami a..aaaw. Nezvládám to.

6.12. stav: Ve volném vztahu.
8.12. stav: Ovdovělý.
Nechápu ho. Ale miluju.

nancy.

Martin Sweet. Crashdiët.

7. prosince 2009 v 18:41 | nancy. |  - Sex.
Nebudu to zapírat, je to kunda.:) Líbí se mi, ujíždím na něm, miluju ho, chci ho, šílím z něj. Aaw.♥

chci být s ním..

6. prosince 2009 v 15:50 | nancy. |  - diary?
..nic jinýho teď nepotřebuju.^^

patkovej kluk bez patky.

2. prosince 2009 v 17:22 | nancy. |  - diary?
Co říct?
Nemám náladu, jak po včerejšku, tak po dnešku..

[edit 3.12.]
Nechápu, jak může po světě chodím tolik lidí, kteří při zaslechnutí slova AIDS zhnuseně protáhnou ksicht. Jak si může tolik lidí myslet, že nakazit se dá jen při sexu.
"Mě už je osmdesát, mě to nehrozí."
"Slečny, já to nedělám, tak vám nepřispěju."
Paní, která za sebou v osm ráno vezla prázdnou nákupní tašku směrem k večerce: "Nemám peníze."
Paní, která šla rychlostí jeden metr za týden: "Nemám čas."
Aha..:O
Naštěstí se našlo i pár inteligentních jedinců, kteří nám dokonce nabídli, že si jenom zajdou rozměnit nebo pro drobné do auta.:)
Celkem jsme nakonec prodali něco kolem sedmdesáti stužek, něco přes tisícovku, takže spokojenost.:) Ale šíleně mě bolely nohy. Auu. A to jsme navíc měli večer taneční, myslela jsem, že nepřežiju.-.- Ale přežila, sehnala jsem si i odvoz až domů, aano.:D

Toť včerejšek.

A dnešek? Nemám ráda rána, kdy na mě někdo mluví první půlhodinu po probuzení..Rawr. A to byl jenom začátek, poslední kapka byl test z mluvnice, kdy jsme dostaly úplně jiné otázky, než tam měly být..myslela jsem, že tu profesorku nakopu, naštěstí pro ni jsem neměla glády..:D A pak mě ještě čekal test z chemie, to už jsem nadávala všem a za všechno..Děkuju Sully, že to vydržela..:)
Patkovej kluk nemá patku.:O To byl šok..trvalo mi pár týdnů, než jsem si zvykla, že z něj je emo a teď nemá patku..! Jsem zvědavá, jak dlouho budu vstřebávat tohle. Každopádně, jenom kvůli tomuhle Lukáše nepřestanu mít ráda.;)
A štve mě Jany. A bůh. A všichni. Jdu poslouchat. EBM. Nebo se zcvoknu.-.-

nancy.

den boje proti AIDS.

1. prosince 2009 v 7:19 | nancy. |  - seberealizace.
dneska.
Zapojte se taky a kupte si červenou stužku na pomoc nemocným, na výzkumy, na prostředky k vynalezení séra proti viru HIV nebo už jenom pro dobrý pocit.:) Základní cena jedné stužky je dvacet korun.
Další možností je zaslat dárcovskou sms. Nebo poslat peníze na účet.Myslím, že tohle není jen věc jedné skupiny lidí, stejně jako narkoman nebo prostitutka se může náhodou nakazit každý..

Jen bych ještě chtěla připomenout způsoby přenosu HIV, většině lidí to evidentně není jasné.-.-
- pohlavní styk bez ochrany(bez použití kondomu)
- společné užívání injekční stříkačky
- přenos z matky na plod
Nemůžete se nakazit podáním ruky nemocnému, polibkem, koupáním v bazénu, zakašláním, kýchnutím ani společným užíváním nádobí.(Pro některé, dokonce ani pohledem se nenakazíte!;P)

Já mířím prodávat stužky do jedné z nejzajímavějších lokalit ve městě, snad pomůžu..:)

nan.-.-