- diary?

protože lidi jsou kurvy.

28. ledna 2010 v 20:52 | nancy.
Chtěla bych se zabít, jenže moje odvaha klesá s každou sekundou.. Jenže nemůžu žít ani s pravdou, s tou hnusnou pravdou, kterou jsem se sice dozvěděla nepříliš správnou cestou, ale která mě ničila tak dlouhou dobu, jakou jsem ji tušila..

Zažili jste, že vám začaly brnět všechny prsty, nemohli jste dýchat, srdce vám bilo, jako kdyby chtělo prasknout, celým tělem procházel mráz a do očí se vám draly zároveň slzy smutku i nenávisti? Pochybuju. Já to doteď nezažila. A ne, že by mi to vadilo..

Oni dva byli ti, za které bych položila život. Přesně oni. Věřila jsem jim. Tak moc. A oni mi tak moc ublížili. A nikdy to nesmažou..Pokud to vůbec budou chtít smazat.

Neví, že to vím. Nevím, jestli to mám dát najevo. Nevím, jestli je mám nenávidět, nebo jen ignorovat. Nevím, co mám dělat. Nevím co dělám.

Jany a Bárč. A ty dvě jména tu už nepoužiju.
nancy.

je po všem.

11. ledna 2010 v 18:37 | nancy.
LOVESTORY. Autor: nancy cash.
Červenec.
Profil na lidé.cz. ON.
Dal jí jedničku.
Napsala mu vzkaz.
Odepsal.
Vzkaz, vzkaz, vzkaz.
Icq. Psali si, těšili se na sebe.
Konec srpna.
Přijela za ním. Poprvé se viděli. Fotila jeho kapelu. Byli na pivě. A na brambůrkách. Bylo jim fajn.
Fesťák. Jedno jeho obětí, obrovská pomoc.
Začátek září.
Přijel za ní. Fotili na hradě. Šli do hospody. Bylo jim spolu fajn.
Polovina září.
Poněkolikáté u něj spala. Poprvé se líbali.
Myslela, že je to láska. A snad i byla..
Vídali se často, jak jenom to šlo. A když to nešlo, psali si.
Musela to být láska.
Listopad.
Něco se začalo kazit. Nepatrně. Ale pořád v tom bylo kouzlo.
Prosinec.
Silvestr. Krásná noc.
Leden.
Cítila, že se to začíná bořit. Nevěřila tomu. Nechtěla tomu věřit.
Nechce s ní už spát, když spolu "nechodí". Ale líbilo se mu to. Prý.
Nechodí?! Po takové době, po tom všem?!
To nemůže být on.
11.1.2o1o: Konec jednoho velkého omylu, zlomené srdce. Co víc si přát..
The End.

Možná bych si to vyčítala míň, kdyby mi Metjú pořád neříkal, že je to hajzl, že si užívá, ale bere mě jinak než já jeho.
nancy.

dva pitomý dny na přelomu dvou let.

10. ledna 2010 v 16:06 | nancy.
Možná si někdo i řekl, proč tu tak dlouho nic nebylo. Byl k tomu důvod, a ne jeden..
Hlavní byl asi ten, že jsem nevěděla, jestli má cenu ještě něco psát. Neměla jsem chuť, náladu, motivaci..Jenže mi to tu chybělo. Psaní. Lidi. A strašně mě potěšilo to, že mě má v oblíbených stránkách Porcelain.<.3

....................................................
..Chápu, proč se říká, že když něco chceš, musíš pro to i něco obětovat. Věděla jsem to, ale ani ve snu mě nenapadlo, že ta oběť bude taková. Nevím, jestli jsem udělala dobře, zvlášť po tom, co se děje teď..Ale stalo se a vrátit to nejde.
Bohužel? Bohudík?
Za ty dva pitomý dny na přelomu dvou let se toho stalo hodně. Až příliš. Na jednu stranu, byl to můj nejlepší Silvestr. Na druhou nejhorší Nový rok.

Uvědomila jsem si, že Angeláka opravdu miluju. Chci ho, potřebuju ho, nechci žít bez něj.
Uvědomila jsem si, že jsem ztratila důvěru otce. A i když jsem nad tím nikdy moc nepřemýšlela, dost mi na ní záleželo.

Nevím, co mám dělat
Neím, co se děje.
Nevím, co bude.
....................................................
A. psal, že má problémy. Souvisí i se mnou. Nevím jak, nechci se ho ptát. Bojím se toho. Strašně se bojím, že to skončí.

Pomoc.
Nikdo neslyší.
nancy.

vánoční koncert bez vánoční atmosféry.

20. prosince 2009 v 21:58 | nancy.
Tak jsme to se sborem odzpívali..Akorát si teď nadávám, že jsem tam házela ty áčka a radši to nenechala na ostatních..Můj hlas pomalu ale jistě odchází.:D Nebudu moct mluvit. Zděšení. Pomoc! Čaj, čaj, pro změnu toust..:), čaj a do tepla. Tak.

Letošní Vánoce se vůbec vyvíjejí podivně. Pomalu nikde neslyším vánoční koledy, výzdoba taky není tak velkolepá jako jindy, zima je snad ještě větší, což mi docela vadí a dárky taky nemám.:(
Aspoň, že mám v televizi toho Šmajdu, je velmi vtipné toho chlapce sledovat..;D

Dobrou noc.
nancy.

sex on the beach.

16. prosince 2009 v 14:21 | nancy.
Bylo to super. Nekonečně super.

A i když jsem první hodinu jenom seděla, koukala na to, jak ostatní tančí nebo se alespoň pokoušejí o tanec, a nudila se, i když mi pak po "rozjezdu" bylo z vodky s džusem a bílého vína zle a z reproduktoru, který mi řval do ucha, jelikož jsem si iniciativně sedla hned pod něj, mě bolela hlava, byla to nejlepší prodloužená.:) A byl tam jeden velice ukrutně vypadající zrzek. S bradkou. S labretem. S propíchaným uchem. A s gládama. V obleku.:D Aaw. A pak už mi bylo i jedno, že jsem se při disko hudbě zvedla a začala pařit..a zpívat. Na Sex on the beach.(mimochodem, tu písničku jsem nikdy předtím neslyšela. A myslím, že i moc známých ne. Ale ta slova byla tak primitivní, že si to vyřvávala celá Sokolovna.:D ..Však já vím, proč neposlouchám tuhle bezduchou muziku..:)) Vodka. Jive. Víno. Country. A konec. Když jsem si lehla do postele, myslela jsem, že nebudu.
..A taky že jsem dneska ráno nebyla.:D Koncert pro pedák byl děs. No a.:D

Teď jdu do studenstkého pubu U Rudyho.:) Na pivo s čepicí. Pokud se mi trochu zklidní žaludek..

Adios.
nancy.

juch.

15. prosince 2009 v 14:47 | nancy.
Už jsem se rozhodla..budu mít labret!!:) Miluju tu černou kuličku už teď..juch!:D Ať si naši říkají, co chtějí, ať si učitelé říkají, co chtějí, mně se to prostě líbí, chci to a taky to mít budu! Fuck you all.:P

Mimochodem, dneska nastal velký okamžik..:D nancy. vyrobila svou první žvýkačkovou bublinu. A druhou. A pak jí žvýkačka vypadla z pusy. Co už.

Teď mám radost z toho, že když jsem najela na VampireFreaks, Jesus on Extasy byli online. A hraje mi tu Alive. Skvělá.:***
Jdu ke kadeřnici. Večer máme dokončenou, budu tam hrát na klávesy, bojím se, bojím, bojím! Pomoc. A neumím tango. A nevím, jestli si pro mě někdo přijde. A nechce se mi tam.(maximálně na jedno Jelzinovo jablíčko, které jsem slíbila slečně Ajaxové.:))

Mír se všemi. Ave.
nancy.

trapná, blbá a naivní.

13. prosince 2009 v 7:52 | nancy.
Jsem. Zatím ještě pořád..

mimochodem.

7. prosince 2009 v 18:58 | nancy.
...potřebuju si zapálit, i když to škodí zdraví.
...potřebuju se opít, i když mi bude špatně.
...potřebuju lítat. ...potřebuju se dostat z téhle planety.
(..že by mi pomohlo vyhulit šalvěj..?)

Stejně se mi ten Mikuláš líbil. I když jsem první tři hodiny toho, co jsem Janyho po skoro měsíci viděla, skončila u Engela doma s dalšími pěti černooděnci. Někteří kouřili, jiní hulili, všichni jsme se dívali na videa na youtube a pak na film s Arnoldem Schwarzenegerem.:) A kolem desáté se nás vydalo už celkem devět k DD. Zjistit, jestli se na čochu něco děje. A nic.:) I tak jsme tam stáli ještě asi hodinu, ale po hlášce "mě mrzne ocel" jsme to prostě nevydrželi a zamířili jsme směrem NonStop "na kolejích".:D ..Stejně jsme se s Janym a Metjúem dostali jenom k Janymu. Protože jsme zmrzali.:) Slivovice-buráky-Southpark. A pak byl Metjú vyhozen.:D A my jsme zůstali spolu sami a..aaaw. Nezvládám to.

6.12. stav: Ve volném vztahu.
8.12. stav: Ovdovělý.
Nechápu ho. Ale miluju.

nancy.

chci být s ním..

6. prosince 2009 v 15:50 | nancy.
..nic jinýho teď nepotřebuju.^^

patkovej kluk bez patky.

2. prosince 2009 v 17:22 | nancy.
Co říct?
Nemám náladu, jak po včerejšku, tak po dnešku..

[edit 3.12.]
Nechápu, jak může po světě chodím tolik lidí, kteří při zaslechnutí slova AIDS zhnuseně protáhnou ksicht. Jak si může tolik lidí myslet, že nakazit se dá jen při sexu.
"Mě už je osmdesát, mě to nehrozí."
"Slečny, já to nedělám, tak vám nepřispěju."
Paní, která za sebou v osm ráno vezla prázdnou nákupní tašku směrem k večerce: "Nemám peníze."
Paní, která šla rychlostí jeden metr za týden: "Nemám čas."
Aha..:O
Naštěstí se našlo i pár inteligentních jedinců, kteří nám dokonce nabídli, že si jenom zajdou rozměnit nebo pro drobné do auta.:)
Celkem jsme nakonec prodali něco kolem sedmdesáti stužek, něco přes tisícovku, takže spokojenost.:) Ale šíleně mě bolely nohy. Auu. A to jsme navíc měli večer taneční, myslela jsem, že nepřežiju.-.- Ale přežila, sehnala jsem si i odvoz až domů, aano.:D

Toť včerejšek.

A dnešek? Nemám ráda rána, kdy na mě někdo mluví první půlhodinu po probuzení..Rawr. A to byl jenom začátek, poslední kapka byl test z mluvnice, kdy jsme dostaly úplně jiné otázky, než tam měly být..myslela jsem, že tu profesorku nakopu, naštěstí pro ni jsem neměla glády..:D A pak mě ještě čekal test z chemie, to už jsem nadávala všem a za všechno..Děkuju Sully, že to vydržela..:)
Patkovej kluk nemá patku.:O To byl šok..trvalo mi pár týdnů, než jsem si zvykla, že z něj je emo a teď nemá patku..! Jsem zvědavá, jak dlouho budu vstřebávat tohle. Každopádně, jenom kvůli tomuhle Lukáše nepřestanu mít ráda.;)
A štve mě Jany. A bůh. A všichni. Jdu poslouchat. EBM. Nebo se zcvoknu.-.-

nancy.
 
 

Reklama